Company Logo


Pamokų laikas


1.
00
-
45
2.
50
-
35
3.
40
-
10 25
4.
10 35
-
11 20
5.
11 35
-
12 20
6.
12 50
-
13 35
7.
13 45
-
14 30
8.
14 35
-
15 20
9.
 15 25    1610

Nuorodos

 

Erasmus Plus

2019-10-02 14:35:08

 

„Erasmus+“ KA2 bendrojo ugdymo tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas „Beyond Limits. Students and teachers exchange examples of overcoming difficult situations in national, natural and personal contexts“

Projekto trukmė nuo 2017-09-01 iki 2020-08-31 

Koordinatoriai – privati Mauricijaus gimnazija Biurenas, Vokietija, partneriai – Ignalinos gimnazija, Lietuva, Institut Santiago Sobrequés, Žirona, Ispanija.

Mokytojų ir mokinių patirčių mainai, kaip įveikti sunkumus nacionaliniu, gamtiniu ir asmeniniu lygmeniu.

Albertas Einšteinas: „Kai mes pajaučiame savo ribas, mes bandome jas peržengti“

Mokiniai ir mokytojai iš 3 mokyklų per 3 metus dirbs kartu trišaliame ERASMUS + projekte: mūsų bendro darbo produktai bus pristatyti projekto tinklalapyje „European Geographic“. Mūsų svetainės pavadinimas rodo, kad mes bandysime kurti skaitmeninį garsiojo periodinio žurnalo „National Geographic“ atitikmenį ir jame pateiksime mūsų darbų ir tyrimų eigą bei pristatysime rezultatus.

Mokiniai ugdys savo tarpkultūrinius, lingvistinius, asmeninius / socialinius, IT įgūdžius ir pratinsis prie projektinio darbo metodo, kuris labai reikalingas ugdymo procese. Dalyvaujantys mokytojai pasikeis gerosios praktikos pavyzdžiais, skatindami mokinių veiklą ir kompetencijas sporto, užsienio kalbos, skaitmeninių žinių, geografijos, chemijos, ekologijos ir asmeninio tobulėjimo srityse tam, kad įveiktų sudėtingas situacijas mokykloje ir gyvenime. Mokykloms bus naudinga gauti finansavimą tarpdisciplininiam ir tarptautiniam bendradarbiavimui ir susipažinti su kitų institucijų geraisiais pavyzdžiais, kaip siekti individualios mokinių pažangos, skatinti savarankišką veiklą ir stiprinti mokinių atsakomybės jausmą.

Projekto metu mokiniai dirbs žurnalistais ir per 3 projektinius metus rengdami tekstus, filmuodami vaizdo klipus, fotografuodami atras, aprašys ir pristatys įvairius būdus, kaip viršyti savo ribas. Bendra projekto kalba yra anglų kalba. Kiekvienais metais bus sutelkiamas dėmesys į vieną iš trijų numatytų pagrindinių projekto objektų, kiekviena projekte dalyvaujanti mokykla bus atsakinga už vienerius metus ir vieną dimensiją: Büren / Vokietija 2017-18: nacionalinės ribos, Girona / Ispanija 2018-19: gamtinės ribos, Ignalina / Lietuva 2019-20: asmeninės ribos. Sportas bus nuolatinis projekto palydovas ir iššūkis projekto dalyviams: mes turime išbandyti savo ribas per tipines nacionalines sporto šakas, sporto šakas atvirame ore ir galų gale mūsų pačių sugalvotas sporto šakas.

Visos 3 mokyklos turi patirties „Comenius“ projektuose. ERASMUS + projekte dirbs chemijos, kūno kultūros, geografijos, muzikos, užsienio kalbų, dailės ir etikos mokytojai. Projektas „Be ribų“ kviečia kuo daugiau mokytojų ir darbuotojų dalyvauti Europos mokyklų projekte. Projektas bus kaip stimulas tiems mokytojams, kurie iki šiol vis dar dvejoja, ar jie gebėtų dirbti europiniu lygmeniu, vartoti anglų kalbą kaip darbinę projekto kalbą, keistis idėjomis ir rezultatais bendradarbiaudami žodžiu ir naudojdami skaitmeninę mediją bei IT priemones.

Per 3 mokytojų susitikimus mokslo metų pradžioje ir 3 susitikimus su mokiniais mokslo metų pabaigoje vis kitos šalies mokykloje mes stiprinsime tarpkultūrinį bendradarbiavimą ir kursime ypatingą europinę vertę.„Be ribų“ – tęstinė trijų mokyklų projektų veikla. Anksčiau įgyta patirtis padeda partneriams ieškoti galimų bendro europinio pedagoginio klausimo: kaip išmokti įveikti problemas / ribas sprendimų.

2018 m. rugsėjo 26-29 dienomis Ispanijos Žironos miesto mokykloje Institut Santiago Sobrequés i Vidal vyko Erasmus + projekto „Beyond limits“ 3 mokyklų partnerių iš Lietuvos Ignalinos gimnazijos ir Vokietijos Biureno miesto privačios Mauricijaus gimnazijos mokytojų susitikimas. Susitikimo metu mokytojai aptarė praeitų metų veiklas, pasidalino patirtimi. Antri projekto metai, skirti „gamtinių ribų“ tyrimui, jų planavimas buvo vienas pagrindinių pokalbių ir diskusijų punktų. Kiekviena mokykla suplanavo bendras  bei savo mokyklos projektines veiklas.

Projekto veiklų lentelė

Projekto susitikimas Vokietijos Biureno mieste

Švenčionių vaistažolių fabrike

Projekto susitikimas Ignalinos gimnazijoje

Žygis į Ažušilės kalną

Muilo gamybos pamoka

Ekologiško muilo gamyba

Arbatų gaminimas

Arbatos rytmetys

Kaziuko mugėje

Pasaulinei Žemės dienai paminėti

Ekologiško muilo testavimo apibendrinimas

Projekto susitikimas gimnazijoje

Metodinės idėjos

Menines fotografijos konkurso nuostatai

Paroda „Mano žalieji namai“
© 2012 Ignalinos gimnazija | Powered by Joomla!®.| Designed by: premium vps hosting new zealand domains reseller Valid XHTML and CSS.