Company Logo


Pamokų laikas


1.
00
-
45
2.
55
-
40
3.
50
-
10 35
4.
10 45
-
11 30
5.
11 40
-
12 25
6.
12 55
-
13 40
7.
13 50
-
14 35
8.
14 45
-
15 30

Nuorodos

 

2021-02-12


Artėjant Vasario 16-ajai Ignalinos gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko renginys „Minime Nepriklausomybės paskelbimo dieną.“ Mokytojos Audronė Tijūnėlienė, Vida Stundžiaitė ir Violeta Kreivėnienė vedė pamokas „1918 m. vasario 16-oji“, I-IV klasių mokiniai rašė virtualius sveikinimus Lietuvai, I-II klasių mokiniai atliko užduotis „Įžymios Lietuvos datos“, „Atpažinkite  mūsų krašto ir Lietuvos istorinius pastatus“, „Kelionė Vilniaus gatvėmis“, III-okai lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojų Žydrės Juodagalvienės ir Jurgitos Trapikienės pamokose rašė esė, samprotaujamąsias pastraipas „Ką man reiškia Lietuva“, „Kodėl kelias į laisvę niekada nesibaigia“,  „Ar pritartumėte filosofės D. Bacevičiūtės minčiai: „Praeitis yra mūsų dabarties dalis“. Dėkojame IT mokytojai Linai Ratkevičiūtei, klasių auklėtojoms ir kuratorėms už pagalbą.

   

Ignalinos gimnazijoje ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu.  Ignalinos gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas.


2020 m. gruodžio ir 2021 m. sausio mėnesį vyko Europos Parlamento nario Bronio Ropės organizuojamas respublikinis konkursas „Kas man yra ekologija“.
Vaikai ir jaunuoliai buvo kviečiami sukurti kūrybinį darbą, iliustruojantį jų požiūrį į ekologiją, atskleidžiantį  turimas šios srities žinias ir atsakantį į konkurso klausimą „Kas man yra ekologija?“. Šiuo konkursu buvo siekiama paskatinti vaikus ir jaunimą domėtis ekologija, ekologiška gamyba, aplinkos saugojimu, aplinkos taršos mažinimu, darnia žmogaus veikla su gamta ir aplinka, ugdyti ekologinį sąmoningumą, atsakingą gamtos išteklių ir maisto produktų vartojimą, sveikos mitybos įgūdžius, skatinti ekologiškų produktų vartojimą, prisidedant prie Europos Sąjungos Žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo.
Konkurse dalyvavo du Ignalinos gimnazijos mokiniai: pirmokė Jurgita Bikulčiūtė ir abiturientas Alanas Gibler. Darbus vertino bei nugalėtojus išrinko EP nario Bronio Ropės, VŠĮ „Ekoagros“ bei Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos atstovai.
Alanas Gibler  respublikinio konkurso ,, Kas man yra ekologija?“ 15 – 1 9 m. amžiaus grupėje laimėjo III –ąją vietą. Alano pasiūlymas užterštuose miestuose įrengti „laiptinius sodus“ neliko nepastebėtas.
Konkurso organizatoriai dėkojo, kad savo darbu vaikai ir  jaunimas rodo puikų pavyzdį artimiesiems, draugams ir kitiems žmonėms. O tai reiškia labai daug. Tai ir prisiimta atsakomybė už mūsų visų ateitį, ir galimybė išsaugoti žmogui palankią ir draugišką gamtinę aplinką.

 
 © 2012 Ignalinos gimnazija | Powered by Joomla!®.| Designed by: premium vps hosting new zealand domains reseller Valid XHTML and CSS.