Company Logo


Pamokų laikas


1.
00
-
45
2.
55
-
40
3.
50
-
10 35
4.
10 45
-
11 30
5.
11 40
-
12 25
6.
12 55
-
13 40
7.
13 50
-
14 35
8.
14 45
-
15 30

Nuorodos

 

2018-10-12

Spalio 12 d. trečiokės Eduarda Kazakevičiūtė ir Brigita Musteikytė dalyvavo rašinio „Mūsų demonai“ konkurse.


Spalio 12 d. pagal projektą „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ mūsų gimnazijoje įvyko susitikimas su Danieliumi Lupshitzu. Tai Vilniuje gimęs ir augęs, 2000 m. palikęs Vilnių ir išvykęs į Izraelį pašnekovas. Ten tarnavo kariuomenėje, dirbo Lietuvos ambasadoje, vėliau informacinių technologijų srityje, dabar jis Lietuvoje – greitojo reagavimo antiteroristinio būrio pėstininkas savanoris, Vilniaus miesto mero visuomeninis patarėjas, verslininkas, jaunas išmintingas žmogus.
„Nebūkite, kaip visi – būkite savimi“, – patarė svečias gimnazistams.

 

Spalio 8–12 dienomis Ignalinos gimnazijoje viešėjo Erasmus+ KA2 bendrojo ugdymo tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Beyond Limits. Students and teachers exchange examples of overcoming difficult situations in national, natural and personal contexts“ partneriai iš Vokietijos Biureno miesto privačios Mauricijaus gimnazijos.
Devynios merginos ir dvi lydinčios mokytojos kartu su Ignalinos gimnazijos gimnazistais dalyvavo bendrose projekto veiklose. Veiklos buvo parengtos pagal projekto temą „Beyond limits“ – „Be ribų“. Lankydamiesi pamokose mokiniai iš Vokietijos bandė suprasti lietuvių kalbą ir dėstomą dalyką, išbandė netradicines sporto šakas, atliko chemijos ir biologijos užduotis 3D klasėje, dalyvavo neįprastose ir linksmose muzikos pamokose, ruošė ir ragavo ekologiškų arbatų mišinius, įveikė daugybę asmeninių ribų naktinio žygio metu, bendraudami ir kopdami į Ignalinos „kalnus“. Projekto dalyviai aktyvių veiklų ir edukacinių programų bei užsiėmimų metu pažino Lietuvos sostinę Vilnių, praplėtė žinias apie žmogaus ryšį su kosmosu ir jo ribų suvokimą dabar ir senovėje, žmogaus ribas ir iššūkių įveikimą. Abiejų šalių jaunimas patyrė įvairių iššūkių: prireikė drąsos bendrauti užsienio kalba, vesti renginį, vertėjauti, įveikti tamsos ir aukščio baimę, atlikti anksčiau nežinomas užduotis ir t.t. Vertingiausia, ką gavo mokiniai, – patirtis, kaip įveikti ir gamtines kliūtis, ir asmeninius sunkumus.
Projekto vadovė Asta Urbanaitė projekto grupės vardu dėkoja gimnazijos administracijai, mokytojams ir techniniam personalui už sklandų bendradarbiavimą ir pagalbą.

 

 
 
 
 
 
 
 © 2012 Ignalinos gimnazija | Powered by Joomla!®.| Designed by: premium vps hosting new zealand domains reseller Valid XHTML and CSS.