Company Logo


Pamokų laikas


1.
00
-
45
2.
55
-
40
3.
50
-
10 35
4.
10 45
-
11 30
5.
11 40
-
12 25
6.
12 55
-
13 40
7.
13 50
-
14 35
8.
14 45
-
15 30

Nuorodos

 

Darbo grupės

2019-10-10 11:10:49

Kontaktai: el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. (8 386) 52 072

 

DARBO GRUPĖS IR PAPILDOMI DARBAI 2019 – 2020 M. M.

1. Metodinė taryba:

Janina Berezina, metodinės tarybos pirmininkė;
Jurgita Trapikienė, metodinės tarybos posėdžių sekretorė;
Audronė Čeponienė, menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Žydrė Juodagalvienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Danguolė Meldžiūnaitė, tiksliųjų mokslų (matematikos ir informacinių technologijų) mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Judita Motiejonienė, gamtos mokslų (biologijos, chemijos, fizikos) ir kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Zita Panavienė, užsienio (anglų, rusų, vokiečių) kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Audronė Tijūnėlienė, socialinių mokslų (istorijos, geografijos, ekonomikos ir verslumo, teisės pagrindų, pilietiškumo pagrindų) ir dorinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Aušra Remeškevičienė, klasių kuratorių metodinės grupės pirmininkė.
Asmuo, atsakingas už metodinės tarybos veiklos koordinavimą -  Valentina Čeponienė, gimnazijos direktorė.

2. Individualių ugdymo planų ir tvarkaraščių rengimo grupė:

Janina Berezina, rusų kalbos mokytoja ekspertė;
Svetlana Dunec, rusų kalbos mokytoja metodininkė;
Danguolė Paukštienė, fizikos mokytoja metodininkė;
Mantas Valentas, anglų kalbos vyr. mokytojas.

3. Gimnazijos veiklos įsivertinimo grupė:

Dalia Kavaliauskienė, matematikos mokytoja metodininkė, (grupės pirmininkė);
Žydrė Juodagalvienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
Violeta Kreivėnienė, geografijos mokytoja metodininkė;
Loreta Kuksėnienė, muzikos vyresnioji mokytoja;
Audronė Kupetienė, matematikos mokytoja metodininkė;
Zita Panavienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė;
Dovilė Rakštelienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė;
Vitoldas Rinkevičius, istorijos vyresnysis mokytojas.

 4. Renginių organizavimo grupė:

Irma Rasikė, chemijos mokytoja;
Jolanta Narbutaitienė, teatro mokytoja ekspertė;
Svetlana Dunec, rusų kalbos mokytoja metodininkė;
Mantas Valentas, anglų kalbos vyresnysis mokytojas;
Loreta Kuksėnienė, muzikos vyresnioji mokytoja;
Danguolė Paukštienė, fizikos mokytoja metodininkė;
Daiva Bielinienė, IV klasių kuratorė.

5. Gimnazijos interjero/eksterjero grupė:

Janina Berezina, rusų kalbos mokytoja ekspertė;
Audronė Čeponienė, dailės mokytoja metodininkė;
Judita Motiejonienė, biologijos mokytoja metodininkė;
Danguolė Paukštienė, fizikos mokytoja metodininkė;
Dovilė Rakštelienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė;
Lina Guobienė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja.

6. Ugdymo karjerai ir PIT grupė:

Asta Urbanaitė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė;
Vida Stundžiaitė, istorijos mokytoja metodininkė;
Lina Ratkevičiūtė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
Aušra Remeškevičienė, etikos mokytoja metodininkė;
Jurgita Kolomijec, vyr. socialinė pedagogė;
Irena Subačienė, bibliotekos vedėja.

7. Informacijos valdymo grupė:

Jolanta Dasytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Jurgita Trapikienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Regina Panavienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Žydrė Juodagalvienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
Audronė Čeponienė, dailės mokytoja metodininkė;
Lina Ratkevičiūtė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
Audronė Tijūnėlienė, istorijos mokytoja metodininkė;
Irena Subačienė, bibliotekos vedėja.




© 2012 Ignalinos gimnazija | Powered by Joomla!®.| Designed by: premium vps hosting new zealand domains reseller Valid XHTML and CSS.