Company Logo


Pamokų laikas


1.
00
-
45
2.
55
-
40
3.
50
-
10 35
4.
10 45
-
11 30
5.
11 40
-
12 25
6.
12 55
-
13 40
7.
13 50
-
14 35
8.
14 45
-
15 30

Nuorodos

 


 
   

Darbo grupės

2017-10-24 20:42:49

Kontaktai: el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. (8 386) 52 072

 

DARBO GRUPĖS IR PAPILDOMI DARBAI 2017 – 2018 M. M.

 

1. Metodinė taryba:

Janina Berezina, metodinės tarybos pirmininkė;
Audronė Kupetienė, metodinės tarybos posėdžių sekretorė;
Audronė Čeponienė, menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Žydrė Juodagalvienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Danguolė Meldžiūnaitė, tiksliųjų mokslų (matematikos ir informacinių technologijų) mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Judita Motiejonienė, gamtos mokslų (biologijos, chemijos, fizikos) ir kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Zita Panavienė, užsienio (anglų, rusų, vokiečių) kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Audronė Tijūnėlienė, socialinių mokslų ( istorijos, geografijos, ekonomikos ir verslumo, teisės pagrindų, pilietiškumo pagrindų) ir dorinio ugdymo (etikos, tikybos) mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
Asta Urbanaitė, klasių kuratorių metodinės grupės pirmininkė.
Asmuo, atsakingas už metodinės tarybos veiklos koordinavimą -  Laimutė Šimonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui. 

2. Individualių ugdymo planų ir tvarkaraščių rengimo grupė:

Janina Berezina, rusų kalbos mokytoja ekspertė;
Svetlana Dunec, rusų kalbos mokytoja metodininkė;
Danguolė Paukštienė, fizikos mokytoja metodininkė.

3. Gimnazijos veiklos įsivertinimo grupė: 

Dalia Kavaliauskienė, matematikos mokytoja metodininkė, (grupės pirmininkė);
Aušra Čeponienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė;
Žydrė Juodagalvienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
Violeta Kreivėnienė, geografijos mokytoja metodininkė;
Loreta Kuksėnienė, muzikos vyresnioji mokytoja;
Audronė Kupetienė, matematikos mokytoja metodininkė;
Zita Panavienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė;
Dovilė Rakštelienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
Vitoldas Rinkevičius, istorijos vyresnysis mokytojas.

 4. Renginių organizavimo grupė: 

Irma Rasikė, chemijos mokytoja;
Žydrė Juodagalvienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
Jolanta Narbutaitienė, teatro mokytoja ekspertė;
Svetlana Dunec, rusų kalbos mokytoja metodininkė;
Mantas Valentas, anglų kalbos vyresnysis mokytojas;
Loreta Kuksėnienė, muzikos vyresnioji mokytoja;
Danguolė Paukštienė, fizikos mokytoja metodininkė;
Daiva Bielinienė, II klasių kuratorė.

5. Gimnazijos interjero/eksterjero grupė: 

Janina Berezina, rusų kalbos mokytoja ekspertė;
Audronė Čeponienė, dailės mokytoja metodininkė;
Judita Motiejonienė, biologijos mokytoja metodininkė;
Danguolė Paukštienė, fizikos mokytoja metodininkė;
Dovilė Rakštelienė, anglų kalbos vyr. mokytoja; Laima Teteriukovienė, I klasių kuratorė;
Daiva Bielinienė, II klasių kuratorė.

6. Ugdymo karjerai ir PIT grupė: 

Asta Urbanaitė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė;
Laima Mikėnienė, matematikos mokytoja metodininkė;
Vida Stundžiaitė, istorijos mokytoja metodininkė;
Lina Ratkevičiūtė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
Aušra Remeškevičienė, etikos mokytoja metodininkė;
Jurgita Kolomijec, vyr. socialinė pedagogė;
Irena Subačienė, bibliotekos vedėja.

7. Informacijos valdymo grupė:

Audronė Čeponienė, dailės mokytoja metodininkė;
Jolanta Dasytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Žydrė Juodagalvienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
Danguolė Meldžiūnaitė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
Regina Panavienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Jurgita Trapikienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Lina Ratkevičiūtė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
Vida Stundžiaitė, istorijos mokytoja metodininkė;
Audronė Tijūnėlienė, istorijos mokytoja metodininkė;
Irena Subačienė, bibliotekos vedėja.

Darbo grupių veiklos planus galite rasti   čia




© 2012 Ignalinos gimnazija | Powered by Joomla!®.| Designed by: premium vps hosting new zealand domains reseller Valid XHTML and CSS.